Gösterilen sonuç sayısı: 3

Video Tanıtım Filmi

Video içerikler, yazılı ve görsel içerik türlerine göre daha çok ilgi çeker ve video tanıtım filmi içerik pazarlamasında en önemli stratejilerden bir tanesidir. Hedef kitle ve potansiyel müşteriler ile doğru iletişim stratejisi geliştirmek bakımından ürün, hizmet ve kurumsal tanıtım için oldukça hızlı çözümler sunar. Sosyal medya mecraları, dijital reklamlar, yayın organları gibi her kanalda izleyicileri yönlendirir. Sektöre uygun ve iyi hedef kitle analizi yapılarak hazırlanan video tanıtım filmi yaratıcılık ve profesyonellik gerektirir. Kurumsal kimliği yansıtması gereken video içerik paylaşımları aynı zamanda izleyiciyi sıkmayan, ideal video süresine sahip ve dikkat çekici olmalıdır. Etkili video tanıtım filmi hazırlamak amacıyla profesyonel destek alarak firmanızı geniş kitlelere duyurabilirsiniz. 8kare profesyonel tasarım ekibi online sipariş desteği sunar. Bu kategoride yer alan tanıtım filmi hazırlama, kamu spotu hazırlama ve 2D animasyon yapımı hizmetlerinden faydanabilir, ihtiyacınıza uygun hizmeti sepete ekleyerek sipariş oluşturabilirsiniz. Sosyal medya plaformlarında pratik paylaşımlar yapmanıza olanak sağlayan görsel ve video içerikler için Sosyal Medya Tasarımı kategorisini de inceleyebilirsiniz.

Video Tanıtım Filmi Çeşitleri

Ürün ve hizmetlerinizi birçok video tanıtım filmi çeşidiyle geniş kitlelere duyurabilirsiniz. Video montaj ve iki boyutlu çizimlerin kullanıldığı bu video içerikler pek çok farklı amaca hizmet edebilir. Bunlar içerisinde en çok tercih edilenlerden biri tanıtım filmi yapımıdır. Marka, ürün, hizmet ve kurumun tanıtıldığı video içerikleridir. Genellikle 3-5 dk’dan uzun sürmez ve sektöre uygun anlatım ve görsellere sahiptir. Temelde 5 tanıtım filmi çeşidi sıklıkla kullanılır. İnografik tanıtım filminde inografik tasarımların kullanıldığı hareketli videolar izleyicilerin en çok dikkatini çekenler arasındadır. Devamında ise ürünlerin tanıtıldığı ürün tanıtım filmi, kuruma özgü içeriklerin bulunduğu kurumsal tanıtım filmi veya şirket tanıtım filmi, organizasyonların tanıtıldığı etkinlik tanıtım filmi ve yeni veya hali hazırdaki bir web sitesininin tanıtıldığı web sitesi tanıtım filmi gelir. Tanıtım filmleri en etkili reklam araçlarıdır ve videonun hikayesi, seslendirme ve kullanılan teknikleri başarıyı etkiler.

Bir diğer etkili video içerik kamu spotu tasarımıdır. Kamu spotu dernek, vakıf, sivil toplum kuruluşu gibi tüzel kişiliklerin toplumda bir konu hakkında farkındalık oluşturmayı amaçladığı videolardır. Bu kısa video içeriklerde verilmek istenen mesaj vurgulu bir şekilde anlatılır. 45 sn’den uzun olmaması gerekir ve TV kanallarında RTÜK onayından sonra yayımlanır. Videolarda ilgiyle izlenen animasyon videoları tüm video tanıtım filmi çeşitlerinde kullanılır. İki boyutlu çizimler yapılarak oluşturulan karakter, grafik ve objeler hareketlendirilir. Bu 2D animasyon kısa filmlerde verilmek istenen mesaj ilgi çekici ve sempatik durur. Firma ve işletmelerin de sıklıkla tercih etmeye başladığı bu teknik videonun izlenme oranlarını ciddi ölçüde arttırabilir. Siz de hizmetlerinizi ve geniş kitlelere duyurmak istediğiniz her içeriği profesyonel video tasarımcıları yardımıyla etkili video içeriklere dönüştürebilirsiniz.

Video Tanıtım Filmi Fiyatları

Kullanıcıların video içeriklere daha çok ilgi göstermesi ve verilen mesajı pratik bir şekilde içermesinden dolayı şirketler ve kurumlar video tanıtım filmi paylaşımına önem vermeye başlamıştır. Dolayısıyla dijital ortamlarda daha iyi içerik yarışının ön planda olduğu bu zamanlarda profesyonel tasarlanmış ve dikkat çekici video içerikler üretmek için destek almak gerekebilir. Video tanıtım filmi fiyatları videonun süresi, kullanılan çizim sayısı ve tekniğe göre değişkenlik gösterebilir. İhtiyacınıza uygun tanıtım filmi fiyatı taksitli alışveriş imkanıyla daha kolay ödenebilir. Kamu spotu hazırlama ve animasyon video yaptırmanız gerekiyorsa 8kare üzerinden online sipariş kolaylığı ve güvenli ödeme seçenekleriyle yapabilirsiniz. Grafik tasarım işleri için Online Grafik Tasarım bölümünü de inceleyebilirsiniz.