Gösterilen sonuç sayısı: 3

Sosyal Medya Tasarımı

Sosyal medya tasarımı, sosyal medya paylaşımlarında gerekli olan görsel içerik, şablon ve video içeriklerin sosyal medya kanallarının formatına uygun hazırlanmasıdır. Hizmetlerinizi sunduğunuz bir web sitesi ile sadece arama motorları üzerinden hedef kitlenizin tamamına ulaşamayabilirsiniz. Potansiyel müşterilerinizin tamamına yakının sosyal medya kanallarında vakit geçirdiği düşünüldüğünde ürün ve hizmetlerinizi sosyal medya içerikleriyle tanıtmanız daha fazla trafik almanızı sağlar. İyi bir sosyal medya stratejisi ile dikkat çekici sosyal medya içeriklerinin hazırlanması gerekir. Facebook, Instagram, Twitter gibi tüm sosyal medya uygulamalarında post, hikaye, reels ölçülerine uygun paylaşım hazırlamak sosyal medya reklam tasarımını da kolaylaştırmış olur. Sosyal medya tasarımı sayesinde 8kare üzerinden siparişinizi online olarak verebilir, sosyal medya içerik yönetimini pratik bir şekilde yapabilirsiniz. Marka bilinirliğini arttırmada etkili tanıtım filmi, kamu spotu ve animasyon video siparişleriniz için Video & Tanıtım Filmi kategorisini de inceleyebilirsiniz.

Sosyal Medya Tasarımı Çeşitleri

Sosyal medya tasarımı çeşitleri işletmenize ait sosyal medya profilleri için hızlı çözümler sunar. Sosyal medya şablonu, sosyal medya yönetimi paketleri ve sosyal medya video hazırlama seçeneklerinden ihtiyacınıza uygun olanı seçebilirsiniz. Markalaşma sürecinde ön satış yapma imkanı sunan ve ücretsiz reklam işlevi gören sosyal medya paylaşımlarınızda pratik olmak önemlidir. Sosyal medya şablonu ürünlerinize ve kurumsal imajınıza göre optimize edilmiş hazır şablonlar üzerinden paylaşım yapmanızı kolaylaştırır ve zamandan tasarruf edilmiş olur. Sosyal medya yönetimi paketleri alarak gönderi ve story tasarımı, özel gün paylaşımlarını hazır bulundurabilir, Temel, Standart, Business, Profesyonel ve Özel Günler paketlerinden ihtiyacınıza uygun olanı seçebilirsiniz. Sosyal medya video paylaşımları genellikle daha çok izlenir ve etkileşim alır. Hedef kitlenize uygun sosyal medya video hazırlama sürecini tasarım ekibine bırakarak daha etkili olabilirsiniz.

Sosyal Medya Tasarımı Fiyatları

Sosyal medya içerik yönetimi işletmenizle ilgili yoğun işler arasındayken kısıtlı vakit ayırmak zorunda olduğunuz işlerden birisi olabilir. Bu kısıtlı zamanda hazır sosyal medya post tasarımlarıyla sosyal medya profillerinin pasif olmasının önüne geçilebilir. 8kare tasarım ekibinden destek alarak hizmetlerinizi daha çok kişiye ulaştırabilir, her bütçeye hitap eden sosyal medya yönetimi paket fiyatları ile hedef kitlenizin vakit geçirdiği mecralarda aktif olabilirsiniz. Daha kısıtlı bütçeye sahipseniz sosyal medya şablonlarından da faydalanabilirsiniz.