Gösterilen sonuç sayısı: 4

Online Web Tasarımı

Online web tasarımı web sitesi siparişlerinizi online olarak yapabilme imkanı sunan hizmetlerdir. İnternetin ortaya çıkışından itibaren fiziki olan birçok şeyin dijital ortama aktarılmasıyla birlikte web siteleri her türlü ihtiyaca cevap vermeye başlamıştır. Sıklıkla merak edilen “Web sitesi nedir?” sorusuna verilecek en iyi cevabın kişisel ya da kurumsal bir sanal depolama alanı içerisinde yazılı ve görsel içeriklerin eklenebildiği sanal sayfalar grubu olduğu söylenebilir. Kurumsal bir imaj vermek, online mağaza oluşturmak, makaleler ve güncel bilgiler paylaşmak için web sitesine ve iyi bir web tasarımına ihtiyaç vardır. Bu noktada online web tasarımı hizmeti şahısların ve kurumların işini oldukça kolaylaştırır. Pek çok web sitesi çeşidi içerisinden amacınıza uygun “Web tasarım yaptırmak istiyorum” diyorsanız 8kare üzerinden online sipariş imkanıyla yaptırabilirsiniz. Dijital pazarlama stratejilerinde ve SEO optimizasyon çalışmalarında çok önemli yeri olan içerik pazarlaması için gerekli olan SEO İçerik siparişlerinizi de online olarak verebilirsiniz.

Web Tasarım Nasıl Olmalı?

Web tasarım süreci birkaç farklı etaptan oluşur. Kaliteli web tasarım uygulamalarında iyi bir yazılım altyapısı ve web tasarım teması sektör ile uyumludur. Arama motorlarında organik sıralamada üst sıralara gelmenin gittikçe önemli olduğu günümüz şartlarında SEO uyumlu web tasarım anlayışı ortaya çıkmıştır. Dolayısıyla bu şartlarla uyumlu iyi bir web tasarımın nasıl olacağı aşağıdaki gibi özetlenebilir:

  • Kolay yönetim paneli,
  • SEO uyumlu tema,
  • Mobil uyumluluk,
  • Sayfa hızı optimizasyonu,
  • SEO uyumlu tema,
  • Kullanıcı odaklı tasarım.

Online Web Tasarımı Modelleri

Web sitesi yaptırmadan önce hangi amaca yönelik web tasarıma ihtiyaç olduğunun belirlenmesi gerekir. Web sitesi çeşitleri içerisinden hizmet veya ürünlerinize en uygun online web tasarım hizmeti alınabilir. Web sitesi çeşitleri genel olarak kurumsal web sitesi, blog web sitesi, e-ticaret web sitesi ve kurumsal e-ticaret sitesi şeklinde gruplandırılabilir. Bunlardan en yaygın olanı blog web sitesidir. Blog web sitesi şahsa, kuruma veya bir e-ticaret sitesine ait olabilir. Hobiler, fikir yazıları, ürünler hakkında bilgi verici her içerik blog web sitesinin teması olabilir. E-ticaret ile uğraşıyorsanız sitenizin reklamını yaparak ön satış imkanı sunan bir platform sahip olmuş olursunuz. Blog web sitesi tasarımı haber sitesi, yemek tarifleri, sağlık ve daha birçok konuda olabilir.

Kurumsal site tasarım ile işletmenize ait tüm detayları ve hizmetleri potansiyel müşterilerinize duyurabileceğiniz platforma sahip olursunuz. E-ticaret web sitesi tasarımı fiziki mağazanızın adeta bir sanal mağazası şeklinde iş görebilen halidir. Satışlarınızı online olarak internet üzerinden yapmanıza olanak sağladığı gibi müşterilerinizin talepleriyle iyi şekilde ilgilenmenize yardımcı olur. Kurumsal e-ticaret sitesi ile de hem ürünlerinizin satışını yapabileceğiniz hem de kurumsal yapınıza ait detayları sergileyebileceğiniz web sitesi tasarımı kullanılabilir. Online web tasarımıyla sahip olduğunuz web sitesi yalnızca Türkçe dil desteğini sunar. Yurtdışına satış yapıyorsanız 5 dile kadar seçilebilen çoklu dil desteği ile web sitesinizi birden fazla dile çevirebilirsiniz.

Online Web Tasarımı Fiyatları

Web sitesi kurmak için gerekenler online web tasarımı hizmetiyle oldukça pratik hale gelir. İşletmenizi dijital ortamda görünür kılmayı ve ürünlerinizin satışını yapmayı sağlayan seo uyumlu web tasarım ile markanızı büyütebilirsiniz. Sıfırdan hazırlanan bir site yerine web sitesi kurma maliyetini düşürerek hazır web sitesi satın alabilirsiniz. Her biri sektöre uygun tema ve tasarımlara sahip web site paket fiyatları daha uygundur. Bununla birlikte e-ticaret web, kurumsal web veya blog web sitesi kurulumu için size özel tasarımlar yaptırabilirsiniz. Kredi kartına taksitli ve güvenli alışveriş seçenekleri ile uygun fiyata web tasarım mümkündür. 8kare üzerinden web tasarım fiyat listesini görüntüleyebilir, sepete ekleyerek siparişinizi tamamlayabilirsiniz. Reklam, marka ve kurumsal kimlik oluşturma çalışmaları için Online Grafik Tasarım kategorisini de inceleyebilirsiniz.