Açıklama

Firmanızın tanıtımını etkili bir şekilde yapmanızı sağlayan afiş ve poster doğru uygulandığında başarılı reklam araçları arasındadır. Siz de uygun afiş tasarım ücretleri ile Online Poster & Afiş Tasarımı‘na sahip olarak reklam hedeflerinize ulaşabilirsiniz. Kampanyanız, ürünleriniz ya da herhangi bir duyuru ile ilgili yazılı mesaj ve görsellerin kullanıldığı poster afiş sizin belirlediğiniz yerlere asılarak hedef kitlenizin dikkatinin çekilmesi sağlanır.

Afiş ve poster farkı, afiş tasarımlarında yazılı metinlerin yoğunlukta ve görsellerin daha az kullanılması ve poster tasarımlarında büyük görsellerin daha çok yer kaplaması ve yazılı kısımların daha az olmasından dolayıdır. Poster ve afiş reklamlarında kullanılan görsellerin olası müşterileriniz üzerinde duygu uyandırması, verilen bilginin dikkat çekici olması ve yazı biçimi reklamınızın başarısını etkiler. Afiş ve posterin sergilendiği yerin yanı sıra profesyonel afiş ve poster tasarımı ile oluşturulmuş olması reklam hedeflerinizin başarısını önemli ölçüde değiştirir.

Online Poster ve Afiş Siparişi Nasıl Verilir?

Online Poster & Afiş Tasarımı ürün sayfası üzerinden tasarımda olmasını istediğiniz özellikleri seçerek sipariş verebilirsiniz. Ürünü sepetinize ekleyip siparişi tamamladıktan sonra 8kare tasarım ekibi belirtilen süre içerisinde online afiş tasarımınızı size teslim eder. Aşağıdaki adımları takip ederek 8kare.com üzerinden online poster ve afiş siparişi verebilirsiniz:

  • Tasarımını istediğiniz afiş posterin ürün sayfası üzerinden yönünü belirleyin,
  • Afiş ve poster ölçülerini seçin,
  • Olmasını istediğiniz tasarım konseptini işaretleyin,
  • “Brief (ön yazı)” alanına tasarımınızda istediğiniz özellikleri ayrıntılı olarak belirtin,
  • “Dosya yükle” alanına işletme ya da markanızın logosunu yükleyin.
  • Sepete ekledikten sonra siparişinizi oluşturun.

Ek bilgi

Yön

Dikey, Yatay

Ölçü

35x50cm, 50x70cm, 70x100cm, Özel Ölçü

Konsept

Enerjik, Klasik, Lüks, Minimal, Modern

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Online Poster & Afiş Tasarımı” için yorum yapan ilk kişi siz olun