Açıklama

E-Ticaret Web Sitesi Nedir?

E-ticaret web sitesi, satışlarınızı online olarak internet üzerinden yapma imkanı sunan platformdur. E-ticaret web sitesi kurmak klasik ticarete kıyasla satış yapmayı kolaylaştırdığı gibi ürünlerinizin daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlayarak ciro artışına etki eder. E-ticaret site yapımı teşhir alanı gerektirmemesi, dropshipping (sanal stok) yani stoksuz ticaret yapma imkanı gibi pek çok mali gideri düşüren faktör sebebiyle de oldukça cazip bir seçenektir. E-ticaret site yönetimi ve kurulumunun günümüzde kolaylaşması çok fazla teknik bilgi gerektirmeden kullanımını mümkün kılar. Ürünlerinize ve kategori yapısına uygun bir e-ticaret web sitesi tasarımı ile güvenilir bir e-ticaret altyapısı oluşturabilirsiniz. Arama motoru algoritmaları her geçen gün web sitesinde gezinmeden, ürün ve sepet sayfasına gidene kadar daha kullanıcı odaklı olan ve kullanıcı deneyimine önem veren e-ticaret web tasarımlarının öne çıkmasını SEO kriterleri bakımından daha uygun buluyor. Dolayısıyla hedef kitlenize dijital mağazanızda ziyaretçilerinize fayda sunan hizmetler sergilemenin önemini artırıyor.

8kare E-Ticaret Web Tasarım Nedir?

8kare e-ticaret web tasarım online sipariş ile e-ticaret site kurma imkanı sunar. Profesyonel 8kare web tasarım ekibi kısa bir süre içerisinden e-ticaret web sitenizi teslim eder. E-ticaret modülü sayesinde ürünlerinizi siteye rahatlıkla yükleyebilir, kategori ağacınızı oluşturabilirsiniz.

8kare E-Ticaret Web Sitesi Tasarımı Özellikleri:

8kare e-ticaret web tasarımında e-ticaret web sitesinde olması gerekenlerin tamamı yer alır. E-ticaret web sitesi tasarımlarımızın tamamı SEO uyumlu yazılım altyapısı, SEO uyumlu temalar ve https kurulumu ile SSL sertifikalıdır. Bununla birlikte alan adı ve hosting 6 aylık süre ile kayıt edilir ve bu süre boyunca teknik destek sunulur. Sadece yurtiçine satış yapıyorsanız Türkçe dil desteği yeterli olacaktır, yurtdışına da satışlarınız varsa çoklu dil desteği ile web sitenizin satış yaptığınız ülkelerde de anlaşılmasını sağlayabilirsiniz. 5 dil seçeneğine kadar seçim yapabilirsiniz. Çoklu dil desteği: İngilizce, Almanca, Fransızca, Rusça ve Arapçadır. Oldukça kolay web site yönetim paneli bulunan e-ticaret web sitesi tasarımımızda aşağıdaki sayfalar bulunur:

 1. Anasayfa
 2. Kategori sayfası
 3. Ürün sayfası
 4. Tekli ürün sayfası
 5. Sepet sayfası
 6. Ödeme sayfası
 7. Hesabım sayfası
 8. SSS
 9. İletişim sayfası
 10. Hakkımızda
 11. Blog sayfası
 12. Marka sayfası

Ayrıca;

 • Responsive tasarım sayesinde tüm platformlarda mobil uyumlu,
 • Güçlü site içi arama özelliğiyle müşterileriniz sitenizde aradıklarını kolaylıkla bulabilir,
 • Çoklu ödeme seçeneklerine imkan veren güvenli alışveriş,
 • Kampanya modülleri,
 • Güçlü SEO altyapısı,
 • Ürün sayfalarında kullanıcı yorum ve değerlendirme bölümü,
 • Sosyal medya hesaplarınıza kolayca erişim sağlayan sosyal medya butonları,
 • Mesafeli Satış Sözleşmesi, Kişisel Veriler Politikası, İptal ve İade Koşulları, Gizlilik ve Güvenlik Sözleşmelerinizi kolaylıkla ekleme özelliği bulunur.

Kurumsal ve blog web tasarım yaptırmak için Online Web Tasarımı kategorimizi inceleyebilirsiniz.

Ek bilgi

Dil

Türkçe, Türkçe+1 dil, Türkçe+2 dil, Türkçe+3 dil, Türkçe+4 dil, Türkçe+5 dil

Konsept

Enerjik, Klasik, Lüks, Minimal, Modern