Açıklama

Cepli dosya kurumsal kimlik oluşturma ve markalaşma süreçlerinde en ihtiyaç duyulan öğelerden biridir. İşletmeniz adına kurumsal bir imaj sergilemek için mutlaka olması gerekir. Cepli dosya tasarımı ile logo ve iletişim bilgilerinizi içeren firmanıza özel cepli dosyaya sahip olabilirsiniz.

Cepli Dosya Nedir?

Cepli dosya, kurumların ve işletmelerin iş görüşmelerinde, sunumlarda, toplantılarda broşür, iş teklifi gibi evrakların cepli bölmeye konabileceği genellikle kartondan üretilen dosyalardır. A4 boyutundaki evraklarınızı bir arada tutar.

Cepli Dosya Tasarımı Nasıl Yapılır?

İşletmenize ait cepli dosya tasarlamanın birçok avantajı vardır. Cepli dosyalar potansiyel müşterilerinizle yapılan görüşmelerde, toplantılarda herhangi bir şey yapmanıza gerek kalmadan ücretsiz reklam aracı işlevi görür. Üzerinde firma bilgileri ve logonuzun yer alması akılda kalıcı bir unsurdur. 8kare cepli dosya tasarımı satın alarak kurumsal kimliğinize uygun ve profesyonel tasarlanmış A4 cepli dosyanız basıma hazır hale gelmiş olur.

Cepli dosya boyutu A4 kağıtların sığabileceği boyutlarda (cepli dosya ebat: açık 47,6×37,4 cm, kapalı 30,5×21,8 cm) ve tek yön baskıya uygundur. Cepli dosya tasarımı siparişinizi ürün sayfası üzerinden şirketinize ait logo ve firma bilgilerinizi girdikten sonra sepete ekleyerek  uygun A4 cepli dosya fiyatları ile online olarak verebilirsiniz. Kurumsal kimlik öğelerini pratik bir şekilde oluşturmak için Kurumsal Kimlik Seti olarak da tercih edebilirsiniz.

Ek bilgi

Konsept

Enerjik, Klasik, Lüks, Minimal, Modern

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Cepli Dosya Tasarımı” için yorum yapan ilk kişi siz olun