Açıklama

Geçmişten günümüze en eski ve etkili reklam araçlarından olan broşür el ilanı ürünleriniz veya markanıza ait görsel ve yazılı içeriklerin yer aldığı basılı ya da dijital materyallerdir. Broşür ve el ilanı halka açık yerlerde hedef kitleniz ve olası tüm müşterilerinize dağıtılır, ürünleriniz ve markanızın tanıtımı net bir şekilde yapılmasıyla müşterilerin ilgisini çekmeye olanak sağlar. Potansiyel müşterileriniz üzerinde daha profesyonel ve kurumsal görünmenize yardımcı olan broşür el ilanı tasarımına önem vermek gerekir.

Diğer reklam araçlarına göre nispeten daha az maliyetli olan bu iki reklam aracı birbirine benzer olsa küçük farklılıklar vardır. Broşür ve el ilanı arasındaki fark, el ilanlarının genellikle bir açılış, ürün, kampanya gibi hizmetlerin duyurulduğu küçük tek sayfa materyaller olması ve broşürlerin ise bir firma ya da markanın ayrıntılı tanıtıldığı içerikler olmasındandır. Genellikle tek sayfaya bölünmeden basılan el ilanları, broşürlerde kırımlı şekildedir. Uygun el ilanı broşür fiyatları ile satın alabileceğiniz online broşür ve el ilanı tasarımını 8kare.com üzerinden kolaylıkla yaptırabilir, hizmetinizi geniş kitlelere duyurabilirsiniz.

Online Broşür El İlanı Tasarımı Siparişi Nasıl Verilir?

Online broşür el ilanı tasarımı, 8kare tasarım ekibi tarafından belirttiğiniz broşür ve el ilanı ölçülerine uygun olarak ve seçtiğiniz konsepte uygun olarak yapılır. Online broşür el ilanı tasarımı siparişi için yapmanız gerekenler:

  • Tasarım konseptinizi seçin,
  • Broşür ve el ilanı ölçülerini belirleyin,
  • Brief (ön yazı) bölümünde tasarımınızda yer almasını istediğiniz özellikleri detaylıca anlatın,
  • Sepetinize ekleyerek siparişinizi oluşturun,
  • 8kare tasarım ekibi broşür el ilanı tasarımınızı belirtilen süre içerisinde size ulaştırsın.
  • Gerekli Dokümanlar: Şirket logosu (Vektörel Logo .ai .pdf .cdr uzantılı)

Ek bilgi

Konsept

Enerjik, Klasik, Lüks, Minimal, Modern

Ölçü

133x194mm (A5) Tek Kırım, 194x270mm (A4) İçe Kırım, 194x270mm (A4) Tek Kırım, 194x270mm (A4) Z Kırım, 270x392mm (A3) İçe Kırım, 270x392mm (A3) Tek Kırım, 270x392mm (A3) Z Kırım

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Broşür & El İlanı Tasarımı” için yorum yapan ilk kişi siz olun