Açıklama

Marka bilinirliğini artırmanın en etkili yöntemlerinden biri olan dijital reklamlar, en az markayı oluşturan unsurlar kadar önemlidir. Verdiğiniz hizmetleri, satışını yapmakta olduğunuz ürünleri, kampanyaları ve tanıtımını yapmak istediğiniz her hangi bir şeyi var olan dijital dünyada kullanılan reklam araçları ile göstermek işinizi büyük kitlelere duyurmaya yardımcı olur. Doğru banner mesajını içeren ve profesyonelce hazırlanmış banner tasarımını dijital pazarlamada doğru şekilde kullanmak markanızı büyütebilir.

Banner Nedir Ne İşe Yarar?

Oldukça uzun süredir kullanılan banner reklam, afişlerin web sitelerinde gösterilen dijital hali olduğu söylenebilir. Görüntülü reklamların en etkilileri arasında yer alan banner reklam verdiğiniz hizmeti gösterir ve markanın tanıtımını yapar. Banner reklamınıza ilgi gösteren kişiler web sitenizi ziyaret edecek ve sitenizin trafiğini artırmış olacaktır. Web sitelerinde genellikle üst ve yan taraflara yerleştirilen bu reklam görselleri, hedef kitlenizin en çok vakit geçirdiğini düşündüğünüz web sitesinde, dijital reklam mecralarında veya kendi sitenizde yayınlanır.

8kare Banner Tasarımı Nedir?

8kare banner tasarımı, markanıza ve verdiğiniz hizmetlere uygun profesyonel banner hizmetidir. Marka logonuz ve banner mesajınızı 8kare.com web sitesi üzerinden ilettikten sonra profesyonel ekibimiz online banner tasarımınızı verilen teslim süresi içerisinde size teslim eder. Görüntülü reklam vermek istiyor ve işe nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız, işletmenize en uygun online banner tasarımını 8kare tasarım ekibimiz sizler için kısa sürede oluşturur. Uygun banner tasarım fiyatlarına sahip profesyonel banner tasarımı ile siz de markanızı geniş kitlelere tanıtabilirsiniz.

Banner Siparişi Nasıl Verilir?

Markanıza özel banner tasarımı yaptırmak için yapmanız gerekenler çok basit:

  • Şirket logonuzu yüklemek (Vektörel Logo .ai .pdf .cdr uzantılı),
  • Brief (ön yazı) formunda istenen ve banner reklamınızda olması gereken bilgileri eklemek,
  • Tasarım konseptini seçmek,
  • Online sipariş vereceğiniz banner tasarımı belirtilen teslim süresi içinde size teslim edilir.

Ek bilgi

Konsept

Enerjik, Klasik, Lüks, Minimal, Modern

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Banner Tasarımı” için yorum yapan ilk kişi siz olun