Açıklama

Kurumsal ciddiyeti iyi şekilde yansıtan bir antetli kağıt tasarımı her zaman resmi bir imaj verir. Antetli kağıt küçük ya da büyük ölçekli işletmelerin resmi yazışmalarda kullandığı kağıtlardır. Firma logosunun ve iletişim bilgilerinin yer aldığı firma antetli kağıt kurum içi kullanımlarda da ciddiyet kazandıran bir unsurdur. Kurumsal kimlik oluşturma süreçlerinde ve markalaşma aşamalarında kurumsal kimlik öğelerinin olmazsa olmazları arasındadır.

Antetli Kağıt Tasarımı Nasıl Yapılır?

Antetli kağıt tasarımında dikkat edilmesi gerekenler arasında logo ve iletişim bilgilerinin doğru yerleştirilmiş olması yer alır. Antetli kağıt bastırmadan önce şirket logonuzun sayfanın üst bölümünün sağ veya sol tarafına hizalı oluşu önemlidir. İletişim ve adres bilgileri için ise en uygun alan sayfanın en alt bölümleridir. Kurumsal imaj vermek için logolu antetli kağıt tasarlanmalıdır.

8kare Online Antetli Kağıt Hazırlama

Yeni bir işletme oluşumu içerisindeyken ve markalama aşamaları esnasında kurumsal kimlik ürünlerini bir araya getirmek için vakit sıkıntısı yaşanabilir. 8kare antetli kağıt tasarımı siparişi pratik bir şekilde kurumsal kimlik seti oluşturmanızı sağlar. Antetli kağıt ölçüleri A4, A5 boyutlarında, sayfa yönü ise dikeydir. Tasarımınızı online olarak yaptırabilir, antetli kağıt boyutu ve sayfa yönünü seçip, logo ve firma bilgilerinizi kolayca girdikten sonra uygun antetli kağıt fiyatları ile  antetli kağıt siparişi verebilirsiniz. Tüm kurumsal kimlik ürünleri Kurumsal Kimlik Seti olarak da satın alabilirsiniz.

Ek bilgi

Boyut

A4, A5

Yön

Dikey

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Antetli Kağıt Tasarım” için yorum yapan ilk kişi siz olun