Açıklama

Animasyon videolarının tanıtım filmi, kamu spotu ve diğer tüm görsel reklamlarda dönüşüm oranlarını ciddi oranda artırdığı biliniyor. Özellikle üç boyutlu ve iki boyutlu çizimlerin kullanıldığı 3D ve 2D animasyon en çok tercih edilenler arasındadır. Animasyon video fiyatları videonun süresi, kullanılan çizim sayısı gibi durumlara göre değişkenlik gösterebilmektedir.

2D Animasyon Nedir?

2D animasyon, iki boyutlu düzlemde, çizilen karakter ve objelerin grafik animasyonlar ile hareketlendirildiği tasarımlardır. 2D animasyon yapma süreci çizilecek tüm karakterlerin ardışık olarak sıralanmasıyla gerçekleşir.

2D Animasyon Yapımı

2D animasyon yapımı, profesyonellik ve yaratıcılık gerektirir, ancak ortaya çıkan sonuçlar anlatılan hikayenin sevimli bir şekilde karşı tarafa aktarılmasına yardımcı olduğundan firmalara getirisi çok büyüktür. Tüm dijital reklamlar, tanıtım filmleri, kamu spotları, sosyal medya içerikleri ve dahasında hedef kitlenizde etki bırakır. İyi kurgulanmış ve hizmetinize en uygun içerikleri barındıran 2D animasyon videosuna 8kare farkıyla ulaşabilirsiniz. Uygun 2D animasyon fiyatları ve online sipariş kolaylıkları ile 2D animasyon siparişinizi verebilirsiniz. Tek yapmanız gereken Brief metninde tüm istediklerinizi bize anlatmak!

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“2D Animasyon” için yorum yapan ilk kişi siz olun